Opinie o Nas

DOOM

W DOOM: Grze planszowej do czterech ciężko uzbrojonych marines stanie w obronie ludzkości do walki z mrocznym zastępem piekieł.

More details

Dostępność: 24 godziny

♦ Wydanie: polskie
♦ Instrukcja: polska
♦ Czas gry: ok. 120 - 150 minut
♦ Wiek: od 14 lat
♦ Liczba graczy: 2 - 5
♦ Wydawca: Galakta

DOOM 0 0

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

249,90 zł

Prosimy o uwagę. Wykryto wyrwę osłony w Marsjańskiej Fabryce A113 Union Aerospace Corporation. Personel powinien ewakuować się przy najbliższej sposobności. Jest to alarm stopnia 6. Każdy pracownik, który pozostanie w obiekcie, utraci swoją polisę ubezpieczeniową UAC. Drużyny ratownicze zostały wysłane, aby zabezpieczyć zakład i sprawdzić, czy pracownicy zastosowali się do procedury.

W DOOM: Grze planszowej do czterech ciężko uzbrojonych marines stanie w obronie ludzkości do walki z mrocznym zastępem piekieł. Z najbardziej zabójczą bronią w rękach marines UAC rozpoczną niebezpieczne misje, aby dokonać nieludzkich wyczynów, przebijając się przez hordy drapieżnych demonów najeźdźcy. Z każdym chwalebnym zabójstwem marines przybliżają się do zwycięstwa, pozostawiając za sobą ścieżkę krwawej masy porąbanych na kawałki potworów. Nie obędzie się jednak bez kilku śmiertelnie niebezpiecznych ran…

Napisz opinię

DOOM

DOOM

W DOOM: Grze planszowej do czterech ciężko uzbrojonych marines stanie w obronie ludzkości do walki z mrocznym zastępem piekieł.