Opinie o Nas

Gra o Tron: Żelazny Tron - Wojny, które nadejdą

Greyjoyowie i Martellowie dołączają do konspiracji, bitw i zdrad w Żelaznym Tronie.

More details

Dostępność: 24 godziny

♦ Wydanie: polskie
♦ Instrukcja: polska
♦ Czas gry: ok. 30 - 60 minut
♦ Wiek: od 18 lat
♦ Liczba graczy: 3 - 7
♦ Wydawca: Galakta

Gra o Tron: Żelazny Tron - Wojny, które nadejdą 0 0

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

99,90 zł

Greyjoyowie i Martellowie dołączają do konspiracji, bitw i zdrad w Żelaznym Tronie. Podobnie jak 5 Wielkich Rodów z zestawu podstawowego, każdy z nowych rodów wchodzi do gry z 5 arkuszami liderów, 5 żetonami postaci i talią rodu pełną niespodzianek.

Jeśli dla twojej taktyki charakterystyczne są śmiałe i agresywne zagrania, liderzy tacy jak Theon Greyjoy i Balon Greyjoy są w stanie wyciągnąć z takich ruchów wiele korzyści. Wygranie pierwszych starć pozwoli zyskać przewagę, która umożliwi łatwiejsze wygranie większości późniejszych bitw. Greyjoyom niewiele korzyści przynosi dyplomacja i wysiłki polityczne – to umiejętne i sprytne dowodzenie pozwala przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę i wynagradza za pojmanie zakładników.

Spiski Martellów są subtelniejsze i nie tyle skupiają się na wygraniu wyzwania, co na skierowaniu uwagi przeciwnika gdzie indziej. Oberyn Martell dzięki swojej umiejętności gwarantuje, że potencjalni atakujący nigdy w pełni nie posmakują zwycięstwa.

Co więcej, dodatkowe dwa rody wchodzące do zmagań o Żelazny Tron zwiększają ilość dostępnych, co oznacza, że do gry o Żelazny Tron będzie mogło przystąpić aż 7 graczy.

Żelazny Tron może znajdować się w Królewskiej Przystani, ale walki o niego toczą się we wszystkich Siedmiu Królestwach i poza ich granicami. Wielkie Rody nie walczą jednak same – wokół nich gromadzą się postaci gotowe służyć swoją pomocą. Wojny, które nadejdą wprowadzają 25 znanych bohaterów, w tym Jona Snowa, Missandei i Syrio Forela, których umiejętności mogą pomóc wyjść z poważnych opresji i poprowadzić gracza prosto do zwycięstwa.

Użycie sojuszników w grze jest opcjonalne, jednak gdy gracze zdecydują się dodać ich do gry, każdy zaczyna z jednym sojusznikiem, a następnie może zdecydować, że zamiast standardowej nagrody za wygranie wyzwania, dobiera kolejnych sojuszników.

Przygotuj się na nadchodzące bitwy, zbierz nowych sojuszników i rusz na podbój wszystkich Siedmiu Królestw. Zmierz się z 6 innymi graczami i udowodnij, że jesteś wystarczająco silny, by zasiąść na Żelaznym Tronie.

Uwaga! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Gra o Tron: Żelazny Tron.

Zawartość pudełka:

  • 40 plastikowych żetonów władzy
  • 1 instrukcja
  • 10 żetonów wpływów
  • 10 kart liderów
  • 7 kart pomocy
  • 50 kart rodów
  • 25 kart sprzymierzeńców
  • 6 kart wydarzeń
  • 2 plansze wpływów
  • 10 żetonów postaci

Napisz opinię

Gra o Tron: Żelazny Tron - Wojny, które nadejdą

Gra o Tron: Żelazny Tron - Wojny, które nadejdą

Greyjoyowie i Martellowie dołączają do konspiracji, bitw i zdrad w Żelaznym Tronie.